sylwester agroturystyka wielkopolska

Sylwester agroturystyka wielkopolska, lubuskie 2019

Sylwester Agroturystyka Wielkopolska / Lubuskie 🙂
2019 rok dopiero się zaczął. Są jednak tacy, którzy już tera planują Sylwestra. Dla tych, którzy preferują spędzenie tego czasu z dala od zgiełku i wszechobecnego huku petard Rajskie Siedlisko przygotowało atrakcyjną ofertę.

Sylwester agroturystyka wielkopolska – oferta

Pobyt sylwestrowy może trwać dwie / trzy lub więcej nocy. Zapraszamy osoby z jednego kręgu towarzyskiego lub rodzinnego. Do Waszej dyspozycji będzie pierwsze piętro naszego domu – 4 pokoje, dwie łazienki, hol z grami i książkami. W drugim budynku czekać bedzie letnia kuchnia z pełnym wyposażeniem, która nie jest ogrzewana oraz duży salon z dużym stołem, kanapami, grami, a także klimatyczną kozą, która zadba odpowiednią dawkę ciepła. W tym okresie nie serwujemy posiłków. O to będziecie musieli zadbać sami. 

Minimalny koszt wynajmu dla grup do 10 os. to:

  1. pobyt na dwie noce 2990 zł (3 dni)
  2. pobyt na trzy noce 3600 zł (4 dni)

Zapraszamy osoby z jednego kręgu towarzyskiego lub rodzinnego (Ilość osób do 14)

Od tego roku do dyspozycji Gości także nowo oddane pomieszczenie go gier i zabaw o powierzchni 30 metrów z klimatyczną kozą (piecykiem ze szklanymi drzwiczkami).

Witanie Nowego Roku w blasku ogniska to w naszym Gospodarstwie Agroturystycznym już wieloletnia tradycja. Zaznaczamy jednak, że nie jesteśmy miejscem, w którym zorganizujesz huczną, szaloną imprezę – takich atrakcji lepiej szukaj w mieście 🙂

Serdecznie zapraszamy na sylwestra do naszego gospodarstwa agroturystycznego w Wielkopolsce!