Cennik

Noclegi

Wyjazd na wieś od zawsze kojarzył nam się z poczuciem wolności, swobody i prywatności dlatego decydując się na pobyt w Rajskim Siedlisku możecie mieć pewność, że będziecie jedynymi gośćmi.

Cena: od 799 zł/doba
Pobyt na minimum trzy doby.
Wakacje letnie pobyt na min 6 nocy.
Nie dotyczy wieczorów panieńskich.

 

Państwa rezerwacja zostanie potwierdzona po przelaniu zadatku w wysokości 50% ceny noclegów.

Doba noclegowa:

  • Zameldowanie - 16.00
  • Wymeldowanie - 11.00

Zanim dokonasz rezerwacji zapoznaj się z regulaminem pobytu w Rajskim Siedlisku. Dokonując rezerwacji akceptujesz ów regulamin.

Pyszne śniadania

COVID-19 w trakcie epidemii dla Waszego i naszego bezpieczeństwa nie serwujemy żadnych posiłków. Do Waszej dyspozycji pozostaje wyposażona kuchnia letnia.

W Rajskim Siedlisku możecie też liczyć na pyszne śniadania. Posiłki staramy się przygotowywać na bazie świeżych produktów pochodzących od lokalnych gospodarzy. Menu w miarę możliwości może zostać skrojone specjalnie dla Państwa wedle indywidualnych upodobań kulinarnych. Chętnie eksperymentujemy w kuchni. Podróżując po świecie przywozimy najróżniejsze przyprawy. Dzielimy się nimi z naszymi Gośćmi wzbogacając smak dań. Z chęcią przygotujemy dla Państwa śniadania wegetariańskie, bezglutenowe i bez laktozy, prosimy jednak o wcześniejszy sygnał w tej sprawie.

  • Pysze śniadanie - 35 PLN/os.

Lubisz grillować? Piec ziemniaki w ognisku? Nic prostszego! Zapraszamy do naszego gospodarstwa agroturystycznego.