Cennik

Noclegi

W związku z epidemią COVID-19 w trosce o Wasze i nasze bezpieczeństwo, a także obowiązującymi przepisami postanowiliśmy wynajmować nasze gospodarstwo na wyłączność osobom z jednej rodziny (np. dzieci, rodzice, dziadkowie lub rodzeństwo z rodzinami). W związku z tym będziecie jedynymi Gośćmi. 

Cena: od 699 zł/doba
Pobyt na minimum trzy doby.

Państwa rezerwacja zostanie potwierdzona po przelaniu zadatku w wysokości 50% ceny noclegów.

Doba noclegowa:

  • Zameldowanie - 16.00
  • Wymeldowanie - 11.00

Zanim dokonasz rezerwacji zapoznaj się z regulaminem pobytu w Rajskim Siedlisku. Dokonując rezerwacji akceptujesz ów regulamin.

Pyszne śniadania

COVID-19 w trakcie epidemii dla Waszego i naszego bezpieczeństwa nie serwujemy żadnych posiłków. Do Waszej dyspozycji pozostaje wyposażona kuchnia letnia.

W Rajskim Siedlisku możecie też liczyć na pyszne śniadania. Posiłki staramy się przygotowywać na bazie świeżych produktów pochodzących od lokalnych gospodarzy. Menu w miarę możliwości może zostać skrojone specjalnie dla Państwa wedle indywidualnych upodobań kulinarnych. Chętnie eksperymentujemy w kuchni. Podróżując po świecie przywozimy najróżniejsze przyprawy. Dzielimy się nimi z naszymi Gośćmi wzbogacając smak dań. Z chęcią przygotujemy dla Państwa śniadania wegetariańskie, bezglutenowe i bez laktozy, prosimy jednak o wcześniejszy sygnał w tej sprawie.

  • Pysze śniadanie - 20 PLN/os.

Lubisz grillować? Piec ziemniaki w ognisku? Nic prostszego! Zapraszamy do naszego gospodarstwa agroturystycznego.